Szanowni Państwo,
Ciechocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Ciechocinku posiada wolny lokal mieszkalny zlokalizowany przy ulicy Słońsk Górny 17a w Ciechocinku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 27,68 m2 (mieszkalnej 18,72 m2), w której skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, znajduje się na parterze z indywidualnym wejściem. Mieszkanie ogrzewane elektrycznie – indywidualnie za pomocą pieca elektrycznego, posiada przynależną komórkę lokatorską (stajenkę).
Dostępność lokalu mieszkalnego – styczeń 2023 r.
Ważne informacje:
-
Stawka czynszu wynosi 5,00 zł/m2 – miesięczne opłaty dla 1 osoby wynoszą ok. 210,00 zł (czynsz, zaliczka WOD-KAN, opłata za wywóz odpadów komunalnych) – bez energii elektrycznej;
-
Koszt partycypacji – nie dotyczy;
-
Kaucja zabezpieczająca wynosi – 1.660,80 zł (5,00 zł x 27,68 m2 = 138,40 zł x 12 miesięcy = 1.660,80 zł);
-
Kaucja zabezpieczająca po wyprowadzeniu się najemcy jest zwracana i podlega waloryzacji według stanu na dzień opróżnienia lokalu zgodnie z Ustawą z dnia 26 października 1995 r. o społecznych formach rozwoju mieszkalnictwa (Dz. U. z 2023 poz.790.);
Procedura wynajmu lokalu:
Osoby zainteresowane najmem lokalu winny złożyć:
- Wniosek o najem mieszkania w zasobach Ciechocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. – druk dostępny na stronie internetowej www.ctbs.ciechocinek.pl w zakładce warunki najmu/dokumenty;
- Deklarację o dochodach wraz z zaświadczeniem z Urzędu Skarbowego za rok 2022 + zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu;
- Oświadczenie o braku tytułu prawnego do lokalu mieszkalnego – druk dostępny na stronie internetowej www.ctbs.ciechocinek.pl w zakładce warunki najmu/dokumenty.
Nie decyduje kolejność zgłoszeń – Regulamin przydzielania lokali mieszkalnych w budynkach będących własnością Ciechocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Ciechocinku, jak również wzór umowy o partycypację w kosztach budowy lokalu mieszkalnego dostępny jest na stronie internetowej www.ctbs.ciechocinek.pl w zakładce warunki najmu/dokumenty.
Wnioski będą przyjmowane do 27.12.2023 r. do godziny 15:30. W przypadku małżeństw wniosek winni podpisać oboje małżonków, w przypadku związków nieformalnych, partnerów – osoby, które chcą być stronami umowy. W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod nr tel. 54-283-35-77 wew. 20 w dni powszednie w godz. 07:30-15:30 lub na adres: sekretariat@ctbs.ciechocinek.pl.